Wyszukiwarka
zaloguj

newsleter1
kontakt1

Firma

Centrum Ksero STUDIO K2 jest czołowym dostawcą usług kserograficznych w regione pilskim.  Dzięki pełnemu zrozumieniu potrzeb naszych Klientów, sprawności w działaniu oraz dogłębnej wiedzu branżowej jesteśmy w stanie realizować usługi ksero na najwyższym poziomie zarówno dla klientów korporacyjnych, instytucjonalnych czy też indywidualnych. 

 

W ramach Grupy K2 świadczymy pełen zakres usług związanych z poligrafią: od konsultingu, przez projektowanie, do produkcji.

 

Centrum Ksero STUDIO K2 jest zdecydowanie największą firmą z branży ksero w środowisku lokalnym i jedną z największych w Wielkopolsce.

 

Naszym celem jest zadowolenie klienta, osiągane poprzez szekorki wachlarz usług, wysoką jakość produkcji i elastyczny sposób działania. Chcemy współtworzyć sukcesy naszych Klientów oraz skutecznie  wspomagać ich rozwój.  Zrobimy wszytsko, by sprostać Państwa oczekiwaniom.

 

Historia Grupy firm STUDIO K2 sięga roku 2001, kiedy to działalność rozpoczęło Centrum Ksero STUDIO K2 s.c. Wraz z dynamicznym rozwojem i bardzo szybkim wzrostem ilości świadczonych usług z czasem wyodrębniły się grupy: Agencja Reklamowa, Drukarnia Cyfrowa oraz Studio Fotografii Reklamowej.

W ramach Centrum Ksero STUDIO K2 s.c. prowadzimy także sprzedaż materiałów eksploatacyjnych firmy BLACK POINT (dystrybutor), papierów komputerowych A4-A3, papieru w rolkach do ploterów i kserokopiarek wielkoformatowych oraz urządzeń biurowych OPUS, ESSELTE, ARGO i wielu innych.

 

powered by AdvaCMS