Wyszukiwarka
zaloguj

newsleter1
kontakt1

format A0 kolor

OPIS:


ksero i druk wielkoformatowy kolor jest bardzo ważna pozycją w naszej ofercie - jako jedna z pierwszych firm w Polsce  i do dziś jedyna w Pile świadczymy tego typu usługę. Rysunki typu CAD, grafiki, plakaty czy tez inne typy wydruków nie stanowią dla nas problemu. Do Państwa dyspozycji jest nie tylko doskonała maszyna OCE TCS 500, ale też świetnie wyszkolona załoga. Warto to podkreślić, gdyż przy wydrukach i kserokopiach kolorowych niezbędna jest wiedza osoby obsługującej urządzenie. Unikatowość naszych usług polega na tym, iż w bardzo krótkim czasie możemy odwzorować nawet najbardziej skomplikowane rysunki.

 

 

CO KSERUJEMY I DRUKUJEMY:


drukujemy i kopiujemy róznego rodzaju prace, m..in.:
- rysunki techniczne
- mapy
- schematy
- obwieszczenia
- afisze
- plakaty
- grafikę

 

 

JAK PRZYGOTOWAĆ DO DRUKU?


drukujemy pliki o rozszerzeniach:
*.plt (plotuj do pliku - plot to file)
*.prn (drukuj do pliku - print to file)
*.dwg (za dodatkowa opłatą)
*.cdr (CorelDraw do wersji x3)
*.tif, *.jpg, *.bmp (mapy bitowe)
*.pdf (Acrobat)

najbardziej pożądanym formatem jest format PLT (drukuj do pliku), gdyż gwarantuje on, iż uzyskane wydruki będę identyczne z tym, jak został przygotowany plik. Sterowniki do urządzenia oraz instrukcja ułatwiająca instalację znajduje się  TUTAJ.

 

 

NOŚNIKI


wykonanie druku i ksero mono (czarnego) możliwe jest na szerokiej gamie nośnikach. Maksymalny format, na którym możemy wykonać prace to szerokość 914 mm i prawie nieograniczona długość.

 

drukujemy i kserujemy na:
- papierze białym
- kalce technicznej
- folii transparentnej
- papierze samoprzylepnym
  format: A0+ (szerokość 914 mm)
gramatura: od 75 do 160 gram
możliwość laminacji

 

 NIE drukujemy na materiałach powierzonych

 

 

INFORMACJE DODATKOWE


Ponieważ zawsze staraliśmy się zapewnić Państwu dostęp do jak najlepszych maszyn, tak stało się i teraz – jako druga firma w Wielkopolsce zakupiliśmy urządzenie OCE TCS 400. Jest to pierwszy tak zaawansowany technicznie system drukująco-kopiujący lidera na rynku kserokopiarek wielkoformatowych – firmy OCE.

 

powered by AdvaCMS