Wyszukiwarka
zaloguj

newsleter1
kontakt1

druk

usługi druku mono wykonujemy, podobnie jak przy ksero, na urządzeniach holenderskiej firmy OCE: 2110 oraz 3165. Każda z nich gwarantuje uzyskanie prac w najwyższej jakości w krótkim czasie.
 
OCE 2110 to urządzenie zaliczane do grupy maszyn produkcyjnych, czyli takich, które spełniają bardzo surowe kryteria związane z dokładnością druku, pasowaniem, powtarzalnością, a przede wszystkim – mogą pracować bez przerwy. Wymagania te zostały spełnione dzięki unikatowym technologią, które występują tylko w urządzeniach marki OCE. Doskonałej jakości wydruki to w tym przypadku standard. Ponad standardowa jest prędkość (105 stron na minutę jedno- i dwustronnie), sposób druku (na „zimno”), format zadruku (12x18 cali, czyli 305 x 457 mm) jak i wiele innych funkcji ułatwiających i przyspieszających pracę systemu.
 
OCE 3165, czyli najczęściej kupowana kserokopiarka produkcyjna w USA oraz większości krajów europy zachodniej. Urządzanie o bardzo niskim stopniu awaryjności, mogące pracować bez przerwy przez kilka godzin. Zastosowanie niestandardowych podajników papieru oraz technologii COPY PRESS i OCE IMAGE LOGIC powoduje, iż ta wielokrotnie nagradzana maszyna jest tak popularna.
 
DLACZEGO OCE?
 
maszyny OCE tak naprawdę nie są kserokopiarkami. Pracują w unikalnej technice COPY PRESS – daje nam to pewności niezawodności oraz braku zacięć papieru, dzięki czemu urządzenie może pracować cały czas. Zastosowanie technologii OCE IMAGE LOGIC możemy być pewni, iż skanowane przez maszynę prace (dot. Skanowania do pliku jak i kserowania) będą najwyższej jakości. Zawartość każdej strony analizowana jest przy pomocy algorytmu – analiza ta odbywa się piksel po pikselu, dzięki temu, niezależnie co kserujemy, uzyskujemy doskonałą jakość 

 

powered by AdvaCMS