A0 mono

Opis

Ksero i druk wielkoformatowy mono to oferta skierowana głównie do biur projektowych, geodetów oraz wszystkich tych, którzy potrzebują prac większych niż format A3. W dobie boomu budowlanego usługi ksero powinny się charakteryzować wysoką prędkością połączoną z jak najwyższą jakością. Najnowsza z maszyn OCE – model TDS 700, zapewnia uzyskanie obydwóch tych parametrów.

Co kserujemy i drukujemy

drukujemy i kopiujemy różnego rodzaju prace – m.in.: – rysunki techniczne – mapy – schematy – obwieszczenia – afisze – plakaty – grafikę

Jak przygotować plik?

Drukujemy pliki o rozszerzeniach: *.plt (plotuj do pliku – plot to file) *.prn (drukuj do pliku – print to file) *.dwg (za dodatkowa opłatą) *.cdr (CorelDraw do wersji x3) *.tif, *.jpg, *.bmp (mapy bitowe) *.pdf (Acrobat) Najbardziej pożądanym formatem jest format PLT (drukuj do pliku), gdyż gwarantuje on, iż uzyskane wydruki będę identyczne z tym, jak został przygotowany plik.

SKANOWANIE

Opis

Uzyskanie dokładnego obrazu rastrowego to podstawa do każdego projektu. Nasze skanery umożliwiają otrzymanie doskonałych rezultatów z każdego oryginału. Zapewniają bezpieczną reprodukcję oryginału zarówno w formie papierowej jak i cyfrowej. Skanery wielkoformatowe Océ umożliwiają uzyskanie skanów zarówno do zastosowań graficznych jak i CAD/GIS.

Opatentowana przez OCE technologia skanowania OCE DIRECT SCAN gwarantuje uzyskanie zawsze dokładnego koloru skanu. System z jednym lustrem eliminuje ryzyko zakłóceń oraz zapewnia odwzorowanie barw i ostrości poprzez jedną kamerę wysokiej rozdzielczości.

Skany możemy wysłać na wskazany adres mailowy, płytach CD lub DVD oraz na pendrive. Skany standardowo zapisywane są jako tify w rozdzielczości 300dpi.

 

Formaty plików

– tiff nieskompresowany – tiff Packbits – tiff G3 – tiff G4 – tiff LZW – PDF nieskompresowany – PDF G4 – PDF Flate – PDF LZW – CALS

Dane techniczne

– rozdzielczość optyczna skanera- 575 dpi – rozdzielczość interpolowana – 600 dpi – kamera – 3-kolorowa, linearna CCD, kolor 24 bity, 21.360 pikseli na linię – dokładność – możliwość błędu poniżej 0,3 % w stosunku do oryginału

SKŁADANIE

Precyzyjnie złożony rysunek jest konieczny, jeżeli chcą Państwo uzyskać estetyczną dokumentację. Składanie rysunków ręcznie doprowadza do powstawania prac o różnej wysokości, szerokości i niekoniecznie w prostokącie. Dlatego też proponujemy Państwu mechaniczne składanie rysunków do formatu A4. Dzięki zastosowaniu urządzenia OCE 940 możemy zagwarantować, że składane rysunki będą zawsze tego samego rozmiaru. Dodatkowo gwarantujemy, iż składanie rysunków mechanicznie jest dużo szybsze niż ręcznie, co bardzo skraca oczekiwanie na odbiór zlecenia.

Urządzenie

Urządzenie Océ 940 to elektryczna składarka pracująca w trybie off-line i obsługująca wszelkie dokumenty o dużych formatach. Jest bardzo dokładna i wszechstronna – akceptuje kopie wykonane na zwykłym papierze oraz na różnorodnych nośnikach używanych do drukowania rysunków łącznie z materiałami elektrostatycznymi. Składa również dokumenty wykonane tuszem kreślarskim lub w drukarkach atramentowych. Océ 940 oferuje kilka opcji składania dokumentów: 210 mm z zachowaniem marginesu na oprawę, 210 mm bez zachowania marginesu na oprawę oraz 190 mm. Model Océ 940 zapewnia niezwykle precyzyjne składanie wszystkich dokumentów, w pełni mieszczące się w obowiązujących w przemyśle zakresach tolerancji.

Nośniki

Wykonanie druku i ksero mono (czarnego) możliwe jest na szerokiej gamie nośnikach. Maksymalny format, na którym możemy wykonać prace to szerokość 914 mm i prawie nieograniczona długość.
Drukujemy i kserujemy na: – papierze białym – papierze kolorowym – kalce technicznej – folii transparentnej i białej

format: A0+ (szerokość 914 mm) gramatura: od 75 do 160 gram w ofercie papiery kolorowe

 NIE drukujemy na materiałach powierzonych

INFORMACJE DODATKOWE

Ponieważ zawsze staraliśmy się zapewnić Państwu dostęp do jak najlepszych maszyn, tak stało się i teraz – jako pierwsza firma w Wielkopolsce zakupiliśmy urządzenie OCE TDS 700. Jest to flagowy produkt lidera na światowym  rynku kserokopiarek wielkoformatowych – firmy OCE. Ta ultranowoczesna maszyna charakteryzuje się dwoma cechami:
Jest super szybka: – 6 metrów bieżących na minutę – najszybszy z dostępnych na rynku start pierwszej kopii – superszybki kontroler OCE Power Logic – przetwarzanie kilku prac jednocześnie – jednoczesna praca aż na sześciu rolkach
Jest super dokładna: – rozdzielczość 1200×600 dpi – funkcje OCE Image Logic – funkcja Direc Scan – nowoczesny system podawania papieru – gwarantuje uzyskanie idealnych rysunków

Nadal masz pytania? Zadaj je nam!

13 + 10 =